Producent testerów KTS Bosch

tester diagnostyczny bosch

Producent testerów KTS Bosch

Grupa Bosch

Bosch to spółki, które za cel obrały sobie dostarczanie nowoczesnych technologii oraz usług na całym świecie. W Polsce Grupa Bosch reprezentowana jest przez trzy odnogi. W ramach ich działania zatrudnia się szereg pracowników oraz rozwija działania producenckie i dystrybucyjne części samochodowych, a także specjalistycznych urządzeń i oprogramowania. Jednym z działów firmy jest Automotive Aftermarket, w ramach którego wypuszcza się modernistyczne, mobilne testery diagnostyczne serii KTS.

Automotive Aftermrket

Oprócz sprzedaży części zamiennych oraz ich udoskonalania, dział ten pracuje również nad wprowadzaniem nowych, jeszcze bardziej funkcjonalnych urządzeń warsztatowych (jak testery usterek z serii KTS lub inne: stoły EPS, urządzenia do ogumienia TCE, dymomierze BEA, urządzenia do klimatyzacji ACS, diagnoskopy FSA, przyrządy go geometrii kół FWA i inne).

Nowe urządzenia do diagnostyki samochodów Bosch KTS

Jednym z ostatnich produktów Grupy Bosch zaprezentowanych na targach automechaniki we Frankfurcie we wrześniu tego roku jest moduł diagnostyczny KTS 590 (oraz jego odpowiednik o nieco mniejszych parametrach i funkcjonalności – KTS 560). Świetnie służy on kompleksowo wyposażonym elektromechanikom i mechanikom samochodowym w kwestiach diagnostyki pojazdów.

Interesuje Cię, jakie jeszcze urządzenia wypuścił producent testerów KTS Bosch? Skontaktuj się z nami.